RTU aicina bezdarba riskam pakļautas personas apgūt datorprasmes

22. marts, 2023
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) aicina bezdarba riskam pakļautās personas pieteikties bezmaksas datorzinību izglītības kursiem.

RTU piedāvā  bezdarba riskam pakļautajām personām apgūt dažādas mācību programmas, piemēram, datorprasmes, programmēšanu, e-komerciju, digitālā mārketinga analīzi, tīmekļa vietņu izstrādi, datu apstrādi, analīzi un vizualizāciju, kā arī datu iegūšanas pamatus  datorzinību izglītības programmās. RTU kursa ilgums ir 80 akadēmiskās stundas, kursi norisinās attālināti. Projekta un mācību mērķis ir veicināt bezdarba riskam pakļauto personu zināšanu un prasmju nepārtrauktu pilnveidošanu, paaugstinot viņu konkurētspēju darba tirgū.

Projekta mērķa grupas:

• nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu;
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes;
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta vai prognozējama invaliditāte.

Lai pieteiktos, ir jāaizpilda elektronisks pieteikums NVA mājaslap­ā. Pēc pārbaudes mērķgrupas atbilstībai personai tiks piešķirts kupons. Pēc tam ir iespēja izvēlēties RTU piedāvātos kursus un tiem pieteikties līdz kuponā norādītajam datumam.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai. NVA bezdarba riskam pakļauto personu apmācības ir projektā Eiropas Sociālā fonda «Atbalsts bezdarbnieku izglītībai» Nr.7.1.1.0/15/I/001.

Informācija par pieteikšanos kuponam.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. marts, 2023 plkst. 17:10