RTU Absolventu asociācija sāk jaunu pasākumu ciklu Alumni@Labs!

12. novembris, 2012

RTU Absolventu asociācija ar prieku paziņo par jauna pasākumu cikla sākšanu Alumni@Labs! Katru mēnesi asociācijas biedriem būs lieliska iespēja apmeklēt RTU laboratorijas, tādējādi paplašinot savu redzesloku un uzzinot vairāk par to, kā universitātē norisinās zinātne.

Novembrī apmeklēsim Nelineārās šķiedru optikas un ātrdarbīgo šķiedru optikas pārraides sistēmu laboratoriju. Vizīti vadīs RTU Absolventu asociācijas valdes loceklis Jurģis Poriņš.

Ja Tu lieto internetu un Tevi interesē, kā nākotnē interneta lietošana kļūs drošāka un ātrāka ar optisko šķiedru pārraides sistēmu palīdzību, tad nāc un uzzini! Šī ir vienīgā ātrdarbīgo šķiedru optikas pārraides sistēmu pētījumu laboratorija Baltijas valstīs un viena no modernākajām Baltijas jūras reģionā.

Kad? 27. novembrī no plkst. 17.30 līdz 19.

Kur? Āzenes ielā 12, 201. auditorijā.

Pieteikšanās ŠEIT.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi!

Pasākumā aicināti piedalīties tikai RTU Absolventu asociācijas biedri (kā kļūt par biedru).

Vairāk informācijas: Anita 67089037, Linda 67089893,

12. novembris, 2012 plkst. 15:20