RTU absolvente izveidojusi veiksmīgu karjeru telekomunikāciju nozarē

20. janvāris, 2015
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telekomunikāciju studiju absolvente, uzņēmuma «Tele2» Tehniskā departamenta direktore Latvijā  Līga Krūmiņa ir vienīgā tehniskā direktore sieviete telekomunikācijas nozares uzņēmumos Baltijā, taču viņa tic, ka ikvienā darbavietā nozīme ir nevis dzimumam, bet tam, lai darbs patīk un tiešām saista, raksta laikraksts «Diena».

L. Krūmiņas pienākums ir nodrošināt, lai sakaru tīkls strādā tikpat labi vai vēl labāk nekā vakar, un to attīstīt atbilstoši klientu prasībām. Līga priecājas, ka darbā viņai bijusi iespēja būt klāt telekomunikāciju nozares straujajai attīstībai Latvijā.

Lai gan pēc skolas Līgai bija skaidrs, ka jātēmē uz kaut ko tehnisku, kur vairāk sirdij tuvo eksakto priekšmetu, lēmumu izvēlēties tieši telekomunikāciju studijas RTU lielā mērā noteica pārrunas ar attiecīgās fakultātes dekānu. «Viņš tā smuki mācēja «pārdot», ka šī ir nākotne un tas, kas nesīs veiksmi, plauks un zels,» Līga atceras un atzīst, ka dekāna uzburtā aina dzīvē patiešām arī piepildījusies.

DIENA, «Viss attīstās, un es eju līdzi» (20.01.2015)
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

20. janvāris, 2015 plkst. 15:21

Līdzīgi raksti

Ziņas

_