Rit pieteikšanās 61. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei

5. marts, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pieteikties 61. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei (SZTK), lai aprīļa beigās savās fakultātēs iepazīstinātu ar saviem zinātniskajiem darbiem un tajos veiktajiem atklājumiem, secinājumiem un atziņām. Labāko darbu autori no visām fakultātēm piedalīsies konferences plenārsēdē.

Lai pieteiktos SZTK, studentiem jāvēršas savā fakultātē pie konkrētās sesijas vadītāja. Ja ir šaubas par sekcijas izvēli, to precizēt var palīdzēt arī studenta darba vadītājs. Neskaidrību gadījumā var vērsties pie RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas vadītāja Marģera Liepiņa

Pieteikšanās SZTK notiek līdz 20. martam. Informācija par konferences norises laikiem fakultātēs un plenārsēdi tiks sniegta vēlāk.

Plašāka informācija RTU Studentu parlamenta Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. marts, 2020 plkst. 11:51