Rīgā notiks Betona olimpiāde un betona jautājumiem veltīta konference

2. jūnijs, 2010

Ceturtdien, 3. jūnijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātes Sēžu zālē, Āzenes ielā 16/20, notiks Latvijas Betona savienības XIX zinātniski tehniskā konference, kuras noslēgumā ar nolūku noskaidrot augstākās stiprības betona ražotāju norisināsies X Betona olimpiāde.

02.06.2010.

Konference ilgs no plkst. 8.30 līdz plkst. 15.40, un tajā ar priekšlasījumiem par dažādiem betona izpētei un tehnoloģijai veltītiem jautājumiem uzstāsies zinātnieki un uzņēmēji no Latvijas, Vācijas, Zviedrijas un Sīrijas.

Konferences noslēgumā RTU Betona mehānikas laboratorijā, RTU Būvniecībasfakultātē, Āzenes ielā 16/20, 147. telpā, notiks Betona olimpiāde. Olimpiādes laikā tiks noteikts augstākās stiprības betona paraugs. Olimpiādes organizatori aicinājuši olimpiādē piedalīties betona ražotājus un būvniekus. Betona olimpiādes uzvarētājs un 2010. gada čempions būs testēšanas gaitā noteiktā stiprākā betona parauga ražotājs.

Konferenci rīko Latvijas Betona savienība, atbalsta RTU Būvniecības fakultāte, Betona mehānikas laboratorija un Latvijas Betona savienības korporatīvie biedri: A/S «BMGS», SIA «Korogrīdas», SIA «Grods», kā arī ilggadējie Latvijas Betona savienības biedri.

RTU Informācijas centrs

2. jūnijs, 2010 plkst. 13:35