Radošo nozaru profesionāļus un studentus aicina pieteikties darbnīcai «Think Un*Common»

12. jūlijs
.
.
Foto: RTU arhīvs

Latvijas radošo nozaru profesionāļi un studenti ir aicināti līdz 24. jūlijam pieteikties radošas sadarbības darbnīcai «Think Un*Common», kas norisināsies no 24. līdz 27. augustam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikā. 

Pasākumu iezīmēs trīs galvenie notikumi – dalībnieku tikšanās un iepazīšanās ar mentoriem un koordinatoriem, brīvas atmosfēras darbs komandās un svinīga mākslas darbu izstāde noslēgumā. Izvēlētie dalībnieki, cieši sadarbojoties ar mentoriem – profesionāļiem no Vācijas, Francijas un Latvijas, strādās komandās, lai limitētā laika posmā radītu izaicinājumu sev kā grupai ar vienotu skatījumu par mūsu kopējo nākotni digitalizācijas un ilgtspējības laikmetā. Dalībniekiem tiks nodrošināta brīva pieeja RTU Dizaina fabrikai, būs pieejams tehniskā personāla atbalsts un budžets radošā darba īstenošanai, kā arī tiks nodrošinātas kafijas pauzes un kopīgas pusdienas draudzīgā un vienojošā atmosfērā. 

Reģistrācija pasākumam ir bez maksas un atvērta ikvienam radoši domājošam cilvēkam ar pieredzi vizuālās mākslas, skatuves mākslas, arhitektūras, tēlniecības, kodēšanas, ilustrāciju, elektronikas, dizaina, inženierzinātņu un citu radošo industriju jomā. 

Pieteikšanās – līdz 24. jūlija plkst. 23.59 projekta tīmekļa vietnē un Facebook pasākuma lapā.

Radošās sadarbības darbnīcas «Think Un*Common» mērķis ir rosināt Latvijas sociokultūras nozarēs ieinteresētās puses veidot sadarbību, izcelt māksliniecisko un tehnisko radošumu, veicinot inovatīvu priekšlikumu rašanos un aktualizējot kolektīvas pārdomas par mūsdienās svarīgiem tematiem. 

Projektu īsteno Francijas institūts Latvijā un Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar RTU Zinātnes un inovāciju centru. 

Šis ir viens no 40 pasaules projektiem, kurš ieguvis Francijas-Vācijas Kultūras fonda atbalstu. Projekta koordināciju nodrošina «Morberga Studija» un «Creative Tuesdays», pasākumu atbalsta «Milwaukee» un «E-Ginalas». 

Papildinformācija.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. jūlijs plkst. 16:26

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi