Projektu konkurss Francijas un Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomā

18. maijs, 2009

Izglītības un zinātnes ministrija izsludina konkursu 2010. gadam Francijas un Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomā OSMOZE.

18.05.2009.

Universitātēs, zinātniskos centros un laboratorijās strādājošie zinātnieki, kā arī uzņēmumu pētniecības laboratoriju speciālisti konkursam var pieteikt pētniecības projektus visās fundamentālo un lietišķo pētījumu nozarēs.

Atklāts konkurss tiek rīkots reizi divos gados. Jaunu projektu pieteikumu iesniegšana notiek līdz 2009. gada 30. jūnijam. Osmozes programmas komitejas sēde notiks 2009. gada decembrī Rīgā, kad tiks paziņoti arī konkursa rezultāti. Atbalstīto projektu īstenošana jāuzsāk 2010. gada 1. janvārī.

Bilaterālās sadarbības programmas mērķis ir veicināt Latvijas un Francijas zinātnisko centru un laboratoriju, kā arī universitāšu sadarbību zinātniskās izpētes un tehnoloģiju attīstības jomās.

Sīkāku informāciju par programmu un dalību konkursā var iegūt, sazinoties ar Irinu Arhipovu, IZM Zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju departamenta direktori, vai Kasparu Karoli, Zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju departamenta vecāko referentu.
Adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, tālr.: +371 67047896 , +371 67047996, e-pasts: v.lv, v.lv

RTU Informācijas centrs

18. maijs, 2009 plkst. 9:26