Preses apskats

3. septembris, 2008
.
.
.

Par inženiera ikdienas darbu, izaicinājumiem un perspektīvām savās pārdomās dalās AS «Ceļuprojekts» elektroinženiere Veronika Ponomarjova, kura pauž uzskatu, ka inženieri bez darba nepaliks nekad. Veronika studējusi Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes «Elektrotehnoloģiju datorvadības» programmu. Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Latvijas Avīze, 25/08/2008, Baiba Medne, lpp.: 9 – Elektroinženieriem darba netrūkst!

Latvijas Avīze, 25/08/2008, Aija Lietiņa, lpp.: 7, 10 – Pēdējais brīdis, kad iestāties!

Daudzviet turpinās uzņemšana pamatstudiju programmās. RīgasTehniskajā universitātē dokumentus var iesniegt līdz 12. septembrim,bet tikai nepilna laika studiju programmās Inženierekonomikas fakultātē.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Talsu Vēstis, 23/08/2008, Aiga Mertena, lpp.: 1, 4 – «Jaunpagastam Plus» top modernākā bioetanola ražotne Latvijā

Viens no lielākajiem un modernākajiem bioetanola ražotājiem Latvijāir SIA «Jaunpagasts Plus», kam ražotnes atrodas Virbu pagastā unIecavā. Ražošanas un tirdzniecības departamenta direktors KasparsFogelmanis stāsta, ka aizvien tiecas pēc attīstības un ar RīgasTehniskās universitātes enerģētikas speciālistiem tiek meklētsekonomiski izdevīgākais enerģētikas modelis.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Kursas Laiks (Liepāja), 25/08/2008, LETA, lpp.: 4 – Rudenī gandrīz 300 studentu studēs ārzemēs

«Erasmus» programmas ietvaros mācības dažādās ārvalstuaugstskolās šoruden uzsāks gandrīz 300 valsts universitāšu studenti novisas Latvijas. No Rīgas Tehniskās universitātes rudenī ārzemēs studēs65 studenti.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Komersanta Vēstnesis, 27/08/2008, Gundega Lapiņa, lpp.: 6, 7 – Kā veidosim konkurētspējīgus speciālistus

Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā valsts atbalsta programma«Studiju programmu īstenošana un studiju procesa kvalitātes uzlabošanadabaszinātņu un tehnoloģiju ietilpīgās nozarēs» ir lieliska iespējaLatvijas universitātēm uzlabot studiju procesu. Programmā piedalās arīRīgas Tehniskā universitāte.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Latvijas Avīze, 27/08/2008, Raivis Dzintars, lpp.: 1, 7 – Zelta laiki Latvijai pienāks

Rīgas Tehniskās universitātes studente, «Narvessen» darbiniece DaceKalniņa kļuvusi pazīstama ar presē plaši apspriesto konfliktu pieveikala letes.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Latvijas Avīze, 27/08/2008, Sarmīte Pujēna, lpp.: 13 – Restaurācijai – vienkārši materiāli

Par to, kāda ir situācija seno ēku restaurācijā Latvijā, stāstaRīgas Tehniskās universitātes Silikātu materiālu institūta Akmensmateriālu konservācijas un restaurācijas centra vadošā pētniece IntaVītiņa.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Kurzemes Vārds (Mājoklis), 26/08/2008, Silvija Ozola (Mgr. arch. unlektore, RTU), lpp.: 8 – DURVIS – izzūdošās arhitektūras vērtībasLiepājā

Celtnes, kas saglabājušās līdz mūsdienām, apliecina ļoti garubūvniecības attīstības ceļu un dod iespēju izsekot arhitektūraspētniecībai cauri laikmetiem, stāsta Rīgas Tehniskās universitāteslektore Silvija Ozola.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Zemgales Ziņas (Jelgava), 27/08/2008, Gaitis Grūtups, lpp.: 4 – «Zelta puisim» grūts uzdevums

«Latviešu valodu mācījos arī Madaganā, taču tagad to daru daudzpamatīgāk,» saka Latvijas Lauksaimniecības universitātes pirmā kursastudents, Sibīrijas latviešu atvase Artjoms Stešanovs.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Dienas Bizness, 29/08/2008, A. Rozentāls, lpp.: 8 – rubrika: Būvvaldes atdalīšana domei izmaksās Ls 5.4 milj.

Rīgas pilsētas Būvvaldes atdalīšana no Pilsētas attīstībasdepartamenta būs dārgs prieks. Dažu Rīgas domes Pilsētas attīstībaskomitejas deputātu skepsi izraisīja fakts, ka plānots nodarbināt RīgasTehniskās universitātes pēdējo kursu studentus par Ls 840 mēnesī
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Dienas Bizness, 29/08/2008, Diāna Golovko, lpp.: 22, 23 – Jaunieši paliek strādāt Latvijā

Agrāk dabaszinātņu nozares uzņēmumi uztraucās, ka viņu darbiniekikļūst vecāki un nav neviena, kam nodot savu amatu un zināšanas. Tagadsituācija mainījusies un jaunieši arvien vairāk atbrīvojas no vecajiemstereotipiem par zinātni Latvijā, kā arī beidzot ierauga plašāsnākotnes perspektīvas. Šīs nozares iespējams apgūt arī Rīgas Tehniskajāuniversitātē.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Dienas Bizness, 29/08/2008, D. Golovko, lpp.: 23 – RTU jauns korpuss

Šodien atklāj jauno Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikasfakultātes, kurā studijas no 1. septembra sāks vairāk nekā 6000studentu.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 30/08/2008, lpp.: 2 – LATVIJAS VALSTS MEŽU STIPENDIJAS

Līdz 10. oktobrim var pieteikties a/s «Latvijas Valsts meži»stipendijām. Uz stipendijām var pieteikties arī atsevišķu RīgasTehniskās universitātes programmu studenti.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 30/08/2008, Diāna Kārkliņa, lpp.: 4 – Atrodi atšķirības!

MBA programmas radās ASV, tomēr to izplatība visā pasaulēnovedusi pie zināmām atšķirībām – atkarībā no tā, vai augstskola īstenoZiemeļamerikas vai Eiropas tipa MBA. Rīgas Tehniskāsuniversitātes Rīgas Biznesa skolas direktors Jānis Grēviņš teic, katieši dažādība var noteikt izvēli par labu vienai vai otrai programmai.
Lai lasītu vairāk, spiediet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

3. septembris, 2008 plkst. 12:03

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi