Power Query un Power BI tiešsaistes kursi

19. februāris, 2021

Aicinām reģistrēties 2021. gada martā notiekošajiem Power Query un Power BI kursiem.

Power Query – relatīvi vienkārša tēma, kas neprasa kardināli jaunu zināšanu apguvi. Darbs notiek Excel vidē, kas padara procesu labāk izprotamu. Kursa laikā tiks sniegts ieskats Power Query iespējās un izrunātas svarīgākās koncepcijas. Pēc kursa pabeigšanas klausītājs būs spējīgs veidot Power Query modeļus un būs ieguvis izpratni par sarežģītākām datu pārveidošanas iespējām. Iegūtās zināšanas var būt uzreiz pielietotas savā darba vietā, bez īpašas saskaņošanas ar vadību vai IT.

Ievads Power BI – konceptuāli savādāks rīks nekā Excel. Prasa ne tikai jauno pieeju izstrādē, bet arī centralizētu saskaņošanu ar uzņēmuma vadību. Rīka spēks ir tā integrācija mākonī, kas atvieglo atskaišu patērēšanu. 2 dienu laikā klausītājs iepazīs Power BI pamatus, iegūs izpratni par atskaites veidošanas posmiem un aprēķinu veidošanu ar DAX valodu.

Katra kursa garums ir 8 akadēmiskās stundas

KURSU NORISES DATUMI:

• Power Query – 10. un 17. marts no plkst. 18.00 līdz 21.00.
  • Power BI – 24. un 31. marts no plkst. 18.00 līdz 21.00.

Abi kursi ir domāti pieredzējušiem Excel lietotājiem, kuri meklē iespēju paplašināt Excel sniegtās iespējas. Šādu cilvēku darbs ir saistīts ar vairāku avotu konsolidāciju un vienotās atskaites izveidošanu. Pie tam šādām atskaitēm ir cikliskais raksturs – tās ir atkārtoti jāveido katru nākamo periodu.

Ja gribas ieskatu šajā tēmā un saprast, ko tieši gaidīt no kursiem, tad te pieejams ieskats meistarklasē – https://youtu.be/qFjcfGFB2BU.

VIENA KURSA CENA:

• 145 EUR (RTU Absolventu asociācijas maksājošajiem biedriem – 120 EUR).

N.B. Piesakoties uz abiem kursiem (gan Power Query, gan Power BI), tiek piemērota atlaide – 215 EUR par abiem kursiem (RTU Absolventu asociācijas maksājošajiem biedriem – 180 EUR).

REĢISTRĀCIJAS ANKETA (reģistrācija pieejama līdz 8.martam)

Kursus vadīs RTU IEVF lektors Leonards Budņiks. Universitātē Leonards vairākus gadus strādā ar studentiem, pasniedz ar datu apstrādi un vizuālizāciju saistītos kursus. Brīvā laikā konsultē un vada apmācības Latvijas uzņēmumos. Viņš ir pārliecināts, ka dati ir ceļš uz efektīvāku un vienkāršāku dzīvi. Spēt izgūt datus no katra procesa, spēt apkopot vairākus procesus un gūt atziņas par acīm neredzamo ir 21. gs. must have iemaņa jebkuram darbiniekam.

Pēc kursu noslēguma, 7. aprīlī no plkst. 17.00 līdz 20.00 visiem kursu dalībniekiem būs iespēja apmeklēt lektora L. Budņika konsultāciju moduli, kura laikā dalībnieki varēs izteikt savus aktuālos uzdevumus vai problēmsituācijas un uzdot jautājumus, bet lektors palīdzēs tos atrisināt, sniedzot atbildes un ieteikumus.

19. februāris, 2021 plkst. 15:27