Pirmsinkubatora «IdeaLAB» dalībnieki prezentēs biznesa idejas

27. maijs, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina uz pirmsinkubatora «IdeaLAB» 2018./2019. gada sezonas noslēguma pasākumu, kur dalībnieki prezentēs savas biznesa idejas.

Sezonas noslēguma pasākums notiks 4.jūnijā plkst. 15.00 «Swedbank» centrālajā ēkā Rīgā, Balasta dambī 15, konferenču zālē «Daugava».

RTU «IdeaLAB» ir pirmsinkubācijas programma, kas apvieno jaunos un topošos uzņēmējus, mentorus, jaunrades entuziastus, mācībspēkus un investorus, nodrošinot vidi un atbalstu agrīnā attīstības stadijā esošu biznesa ideju realizēšanai. Agrīns atbalsts ir ļoti nepieciešams un citviet reti pieejams. Programma tiek īstenota deviņus mēnešus, piedāvājot dalībniekiem gan apmācības, kouču sesijas, finanšu un juristu konsultācijas, RTU Dizaina fabrikas tehnisko atbalstu, gan finansiālu atbalstu, ja tas ir nepieciešams. RTU «IdeaLAB» ir daļa no globāla inkubācijas programmu tīkla – pērn to uzņēmuma asociācijā «UBI Global Incubation Community», kas pavieno vairāk nekā 700 inkubācijas programmas no vairāk nekā 70 valstīm.

Papildu «IdeaLAB» komandu prezentācijām pasākumā būs iespēja novērtēt arī pirmsinkubatora «Greenhouse» dalībnieku klimatam draudzīgo ideju prezentācijas. «Greenhouse» ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» atbalsta programma agrīnas stadijas biznesa idejām.

Pasākuma izskaņā –  tīklošanās neformālā gaisotnē.

Lai veiksmīgi plānotu pasākuma norisi, RTU Dizaina fabrika aicina paziņot par savu ierašanos līdz 30. maijam, rakstot

RTU Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar Baltijā vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu, kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus, inženiertehniskus risinājumus.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. maijs, 2019 plkst. 13:12