Pirmoreiz Latvijas un RTU vēsturē – Lielais izlaidums 30. jūnijā

10. aprīlis, 2017
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 155. jubilejas gadā pirmo reizi Latvijas un universitātes vēsturē 30. jūnijā notiks vienots visu deviņu RTU fakultāšu izlaidums. Tas notiks «Arēnā Rīga» un vienkopus pulcēs aptuveni 6000 cilvēku.

Ik gadu RTU absolvē vairāk nekā 2000 studentu, no kuriem vairākumam – gandrīz 1600 – izlaidums būs vasarā. RTU Lielais izlaidums – pirmais šāda mēroga un formāta pasākums Latvijā – šogad 30. jūnijā «Arēnā Rīga» tiek rīkots, lai jaunajiem absolventiem izlaidumu padarītu vēl īpašāku, svinīgāku un atmiņā paliekošu. Lielais izlaidums vienuviet pulcēs visu RTU deviņu fakultāšu jaunos absolventus, universitātes mācībspēkus, darbiniekus un absolventu sveicējus, parādot RTU varenību un daudzveidīgās iespējas.

«Rīgas Tehniskā universitāte šobrīd ir kļuvusi par vadošo un studentu skaita ziņā lielāko augstākās izglītības iestādi Latvijā, iegūstot jaunus partnerus visā pasaulē, kas ir gatavi sadarboties projektu realizācijā, studentu apmaiņā un kopīgu studiju programmu veidošanā. Pasākums tiek organizēts tā, lai tas paliktu atmiņā ne tikai pašiem absolventiem un viņu tuviniekiem, bet ikvienam, kurš jūt savu piederību RTU,» saka RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

RTU Lielajam izlaidumam būs trīs daļas – svinīgā daļa, diplomu pasniegšanas daļa, kad uz deviņām mazām skatuvēm RTU fakultāšu absolventi vienlaicīgi saņems diplomus, un nobeigumā – RTU Absolventu salidojums.

Lielā izlaiduma režisore ir Dace Pūce, absolventus un viesus ar muzikāliem sveicieniem iepriecinās grupa «DaGamba» un citi Latvijā pazīstami mākslinieki.

RTU Lielais izlaidums būs viens no universitātes 155. gadu jubilejas pasākumiem. RTU pirmsākumi rodami Rīgas Politehnikumā, kas darbu sāka 1862. gada 14. oktobrī.  

RTU ir moderna un dinamiska universitāte. Šajā studiju gadā RTU mācās viskuplākais studentu skaits Latvijā – 15 000.

Pieteikšanās pasākumam

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

10. aprīlis, 2017 plkst. 11:18

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi