Pirmā kursa studenti aicināti uz Iezvanīšanas svētkiem

13. augusts, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina visus RTU pirmā kursa studentus uz Iezvanīšanas svētkiem – akadēmiskā mācību gada aizsākuma svinīgo ceremoniju, kas notiks 2. septembrī plkst. 10.30 Kolonādē Ķīpsalā – laukumā starp studentu dienesta viesnīcu, Elektronikas un telekomunikāciju, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēm.

No plkst. 10.30 līdz 12.00 norisināsies informatīvas aktivitātes pie interešu un studentu klubu, RTU absolventu digitālās platformas «RTUconnect», RTU struktūrvienību un RTU Studentu parlamenta teltīm un stendiem, kur varēs gūt studiju un ārpusstudiju dzīvei noderīgu informāciju.

Plkst. 12.00 notiks studiju gada svinīgā atklāšana, un jaunos studentus uzrunās RTU vadības pārstāvji. Vēlāk klātesošos priecēs RTU tautas deju ansambļa «Vektors» un RTU karsējkomandas uzstāšanās.

Plkst. 13.00 studenti dosies uz savām fakultātēm, kur varēs noklausīties ievadlekcijas un piedalīties fakultāšu studentu pašpārvalžu sagatavotajās aktivitātēs.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. augusts, 2019 plkst. 10:19