Piesaki savu biznesa ideju studentu biznesa inkubatorā RTU «IdeaLAB»!

11. septembris, 2017
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrikas (DF) atbalsta iniciatīva «IdeaLAB» līdz 15. septembrim aicina studentus pieteikt savu biznesa vai produkta realizācijas ideju. RTU «IdeaLAB» pirmajā posmā tiks uzņemti visi iesniegto ideju autori.

Lai pieteiktu savas idejas, līdz 15. septembrim elektroniski jāaizpilda anketa http://ej.uz/ideaLAB2017. Visi pieteikumi tiks izskatīti nedēļas laikā.

RTU «IdeaLAB» dalībniekiem būs iespēja piedalīties sešu mēnešu intensīvā apmācību kursā, atvērtajās praktiskajās nodarbībās par komandas veidošanu, ideju attīstīšanu, biznesa modelēšanu, pārdošanu un mārketingu u.c.

Projekta nākamajā posmā paredzēts strādāt ar katru komandu individuāli pie to ideju attīstīšanas. Komandai tiks nodrošināta arī pieeja ekspertu konsultācijām, mentoringam, koprades telpām, tīklošanai ar industriju un investoriem, tehniskajam atbalstam produkta izstrādē, grāmatveža un jurista pakalpojumiem, kā arī prototipa izstrādes līdzfinansējuma fondam 30 000 eiro apmērā.

RTU «IdeaLAB» ir viena no RTU Dizaina fabrikas atbalsta iniciatīvām, kuras mērķis ir apvienot jaunos, talantīgos uzņēmējus, mentorus, jaunrades entuziastus, mācībspēkus un investorus, vienlaicīgi arī nodrošinot vidi jaunu ideju un produktu radīšanā vai jau esošo attīstīšanā.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. septembris, 2017 plkst. 10:30

Līdzīgi raksti

Ziņas

_