Piedāvājam iesaistīties biznesa interešu klubā «Portfelis»

15. janvāris, 2013

Jau ceturto gadu RTU Karjeras centrs organizē biznesa interešu klubu «Portfelis», kura mērķis ir veicināt neformālās biznesa izglītības iegūšanu RTU studentu vidū, ļaujot iegūt reālu uzņēmējdarbības pieredzi, nepieciešamās zināšanas un noderīgus kontaktus jaunu un veiksmīgu uzņēmumu dibināšanai.

RTU Karjeras centrs sadarbībā ar RTU Absolventu asociāciju piedāvā iespēju absolventiem sniegt savu ieguldījumu studentu neformālajā biznesa izglītošanā, nolasot lekciju biznesa interešu klubā «Portfelis». Kluba rindās tiks uzņemti 50 motivētākie studenti, un labākie saņems vienreizēju stipendiju no AS «Swedbank».

Biznesa interešu kluba «Portfelis» lekciju tematika ir plaša: gan sociālām tēmām veltīta – tādām kā motivācija, līderprasmes, laika plānošana, stresa vadība, darbs komandā,prezentēšanas un uzstāšanās prasmes; gan ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām veltīta – biznesa plāna veidošana, projektu vadība, finanšu plānošana, nodokļi, produktu virzīšana tirgū, personāla vadība un citas.

Ja esi ieinteresēts nolasīt lekciju par minētajām tēmām vai arī Tevir padomā sava tēma, kas iekļaujas kopējā kontekstā, sūtot e-pastu uz .

RTU Absolventu asociācija

15. janvāris, 2013 plkst. 13:14