Piedāvā bezmaksas BIM kursus visu jomu būvspeciālistiem

16. augusts, 2022
Foto: pixabay.com

BIM jeb būves informācijas modelēšana ir sistēma, kura šobrīd tiek lietota daudzos būvobjektos un kura ir jāizprot visiem Latvijas būvniecībā iesaistītajiem. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centrs piedāvā bezmaksas kursus, kuros dalībnieki iegūs pamatzināšanas par BIM teorētiskajiem principiem un nostiprinās tās ar praktiskiem piemēriem un uzdevumiem dažādās autorprogrammatūrās.

RTU Būvniecības digitalizācijas centrs aicina neatlikt savu pieteikšanos kursiem.

Praktiskie uzdevumi veidoti tā, lai pamatos iepazīstinātu ar dažādiem BIM rīkiem un dotu iespēju kursu dalībniekiem salīdzināt to funkcionalitāti un pielietojumu BIM projektos.

Interesenti īpaši tiek aicināti izmantot iespēju mācīties klātienes praktiskajos kursos septembrī. Tie notiks ar visām nepieciešamajām autorprogrammām aprīkotā datorklasē rekonstruētajā Būvniecības inženierzinātņu fakultātē:
•    BIM modelēšana AR projektēšanā, astoņas akadēmiskās stundas: 15. septembrī plkst. 10.00–13.15 (1. daļa) un 16. septembrī plkst. 10.00–13.15 (2. daļa), pasniedzēja Beāte Graudumniece; pieteikšanās saite;
•    BIM modelēšana EL un ESS projektēšanā (jauns kurss!), astoņas akadēmiskās stundas: 20. septembrī plkst. 13.00–16.15 (1. daļa) un 21. septembrī 10.00–13.15 (2. daļa), pasniedzējs Jevgēnijs Kučkovskis; pieteikšanās saite;
•    3D BIM modeļu integrēšana būvtehnoloģijās (jauns kurss!), sešas akadēmiskās stundas: 23. septembrī plkst. 10.00–15.30, pasniedzēji Māris Kaļinka un Lauris Goldbergs; pieteikšanās saite;
•    BIM modelēšana BK projektēšanā, astoņas akadēmiskās stundas: 27. septembrī plkst. 13.00–16.15 (1. daļa) un 28. septembrī plkst. 10.00–13.15 (2. daļa), pasniedzējs Kristaps Ritvars Ronis; pieteikšanās saite.

Šī ir iespēja ikvienam būvniecībā iesaistītajam iegūt BIM zināšanas dažādos tematos, ko sniedz labākie jomas praktiķi, un pēc katra kursa apmeklējuma saņemt elektronisku apliecinājumu, kas derīgs profesionālās pilnveides kredītpunktu papildināšanai būvspeciālistu sertifikācijā.

Plašāka informācija par visu kursu tematisko saturu un pieteikšanās rudens grupām pieejama RTU Būvniecības un digitalizācijas centra mājas lapā vai rakstot e-pastu " target="_blank">.

BIM tehnoloģiju kursi tiek īstenoti SIA «Latvijas standarts» iepirkumā «Projekts «Apmācību programmas izstrāde un īstenošana BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesu ietvaros», ID nr. LVS 2022/1».

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments