Informēs par RTU Zelta fondā iekļautajiem absolventiem

14. septembris
Informēs par RTU Zelta fondā iekļautajiem absolventiem
RTU Zelta fondā iekļauto absolventu paziņošanas ceremonijā 2017. gada 28. septembrī. Foto: Reinis Auziņš

27. septembrī plkst. 19.00 RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1 svinīgā pasākumā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zelta fonda izlasē iekļauto 2017./2018. akadēmiskā studiju gada absolventu vārdu paziņošana. Šogad RTU izcilāko absolventu pulkam pievienosies 166 absolventi. Pasākumā piedalīsies un absolventus sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, citi RTU pārstāvji un atbalstītāji.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā.

RTU Zelta fonds izveidots 2010. gadā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru, un šogad tika pieteikti 261 kandidāts. Absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā, kuru saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi. Šobrīd RTU Zelta fonda reģistrā ir iekļauti jau 635 RTU absolventi.

Projekta atbalstītāji ir AS «Latvenergo» un AS «Olainfarm».

Vairāk par RTU Zelta fondu.

Universitāte

Raksta autors