Paziņos RTU Zelta fondā iekļauto absolventu vārdus

12. septembris, 2017
.
.
Paziņos RTU Zelta fondā iekļauto absolventu vārdus
RTU Zelta fondā iekļauto absolventu sveikšanas pasākumā 2016. gada 15. septembrī

28. septembrī plkst. 18 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, svinīgā pasākumā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zelta fonda izlasē iekļauto 2016./2017. akadēmiskā studiju gada absolventu vārdu paziņošana. Šogad RTU izcilāko absolventu pulkam pievienosies 71 absolvents. Pasākumā piedalīsies un absolventus sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. 

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā.

RTU izcilāko absolventu potenciālu augstu vērtē arī darba devēji. «RTU Zelta fonds vieno jauniešus ar lielu gribasspēku un augstu izaugsmes potenciālu. Lai arī tiek uzskatīts, ka katrs pats apzinās savu vērtību, mēs, AS «Olainfarm», zinām, cik būtisks ir iedrošinājums un atzinība. Tie izaicina un motivē turpināt paplašināt savas robežas,» saka AS «Olainfarm» Administratīvā departamenta direktora vietniece Karīna Rāviņa-Vimba.

Būvniecības un inženierzinātņu fakultātes bakalaura studiju programmas «Būvniecība» absolvents Raivo Kalderauskis, kurš iekļauts Zelta fonda izlasē, uzskata: «Studiju laikā zināju, ka RTU Zelta fondā iekļūt ir gods, jo šeit izvirza tikai RTU zinošākos, aktīvākos un pamanāmākos studentus. Patīkami saņemt šādu pagodinājumu, pievienoties labākajiem no labākajiem, kā arī apzināties, ka savā studiju laikā esmu izcēlies ne tikai ar panākumiem izglītībā, bet arī ar aktivitātēm, kas pozitīvi ir ietekmējušas studentus, studiju programmu un visu RTU vidi un sabiedrību.»

RTU Zelta fonds izveidots 2010. gadā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru, un šogad tika pieteikti 188 kandidāti. Absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā, kuru saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi. Šobrīd RTU Zelta fonda reģistrā ir iekļauti jau 564 RTU absolventi. 

Projekta atbalstītāji ir AS «Latvenergo», AS «Olainfarm» un SIA «C.T.Co».

Vairāk par RTU Zelta fondu
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. septembris, 2017 plkst. 14:24

Līdzīgi raksti

Ziņas