Pasākumā RTU Dizaina fabrikā meklēs jaunas pieejas pārtikas iepakojumam un materiālu pārstrādei

23. septembris, 2020
.
.
.

Piektdien, 25. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrikā pirmo reizi Latvijā notiks Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) atbalstīts globāls pasākums «Global Goals Jam 2020», kas vērsts uz ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu. Latvijā pasākumā tiks aktualizēts jautājums par iepakojuma ilgtspēju. 

«Global Goals Jam» notiek katru gadu vienlaikus visā pasaulē, izceļot katras valsts lokālos izaicinājumus ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Latvijā pasākums tiek rīkots sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku, mazumtirdzniecības veikalu tīklu «Rimi Latvia» un vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupu «Eco Baltia», tā mērķis ir aktualizēt iepakojuma ilgtspējības/dzīves cikla jautājumu un tā ietekmi uz klimata izmaiņām. 

«Global Goals Jam 2020» dalībnieki Latvijā, strādājot komandās, visas dienas garumā meklēs jaunas pieejas pārtikas iepakojumam un materiālu pārstrādei. «Rimi Latvia» dalībniekiem nodrošinās dāvanu kartes, ko varēs izmantot pusdienu iegādei, savukārt pusdienu iepakojums kalpos par pamatu tālākam darbam. Pasākums notiks no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Pasākuma mērķauditorija ir inženierzinātņu un funkcionāla dizaina studenti, kuri nākotnē strādās pie ilgtspējīgu materiālu, iepakojumu, produktu izstrādes.  

Papildu informācija par «Global Goals Jam».

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

23. septembris, 2020 plkst. 11:07

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi