Papīra tiltu konstruēšanas sacensībās līdera pozīcijas saglabā komanda «K-1»

12. novembris, 2018
Uzvarētāji - komanda «K-1»

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvaldes rīkotajās papīra tiltu konstruēšanas sacensībās, tāpat kā iepriekšējā gadā, pirmajā vietā ierindojās komanda «K-1», kuras veidotais tilts spēja noturēt 118 kilogramu lielu slodzi. Komandas sastāvā bija Emīls Drejers, Agita Driča un Armīns Galdiņš.

Par otru stiprāko, noturot 108 kilogramu lielu slodzi, atzīts komandas «Šneks» veidotais tilts, bet trešajā vietā, noturot 58,6 kg, tika ierindots komandas «Valterītis» tilts. Šogad papīra tiltu konstruēšanas sacensības notika piekto gadu pēc kārtas un tajās piedalījās vēsturiski lielākais komandu skaits – 70.

Papīra tiltu konstruēšanas sacensības notika 8. novembrī. Tiltu bija jābūvē no 50 A4 formāta lapām un līmes, šos materiālus dalībniekiem nodrošināja organizētāji. Komandām tika piešķirti arī instrumenti papīra apstrādei – 30 cm lineāls, papīra nazis, zīmulis. Papīra tiltu konstruēšanai tika atvēlētas divas stundas, bet pēc tam sākās vērtēšana – tiltus ievietoja slogošanas aparātā un novēroja tā izturēto slodzi. Par uzvarētāju atzīts tas tilts, kurš izturēja vislielāko slodzi.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. novembris, 2018 plkst. 14:00