Pagarināts RTU ZB Centrālās bibliotēkas darba laiks

1. decembris, 2009

Lai studentiem semestra beigās atvieglotu mācību procesu, decembrī un janvārī RTU Zinātniskās bibliotēkas centrālajā ēkā (Ķīpsalas ielā 10) no pirmdienas līdz ceturtdienai darba laiks tiek pagarināts līdz plkst. 19.

01.12.2009.

Centrālajā bibliotēkā Jūs apkalpo Informācijas un pakalpojumu nodaļas darbinieki, kas sniedz konsultācijas un palīdzību informācijas meklēšanā, datubāzu izmantošanā, kā arī par citiem bibliotēkas pakalpojumiem. Informāciju variet iegūt jau bibliotēkas vestibilā pie dežūrējošā informācijas speciālista. Bibliotēkas telpas Jūs varat izmantot  mācībām, ir  nodrošināts interneta pieslēgums (arī bezvadu), izdrukas, kopēšana, skenēšana. Lasītavās ir pieejami mācību materiāli, kas bibliotēkā ir ierobežotā daudzumā.

Turpat bibliotēkā variet baudīt kādu karsto dzērienu, kuru iespējams iegādāties 2. stāva vestibilā.

Veiksmi mācībās!

1. decembris, 2009 plkst. 11:56