Notiks starptautiska ceļojošā konference «Economics and Management 2010»

16. aprīlis, 2010

Ceturtdien, 22. aprīlī, tiks atklāta  starptautiskā ceļojošā konference «Economics and Management 2010» (ICEM), kurā piedalīsies vairāk nekā 300 zinātnieki, profesori un eksperti no 15 valstīm, lai divu dienu garumā diskutētu par nozīmīgiem ekonomikas jautājumiem.

16.04.2010.

Papildinformācija un konferences programma.

ICEM ceļojošā konference notiks jau 15. reizi, šoreiz par konferences norises vietu izvēlēta Latvija. Šāda konferences organizatoru izvēle saistīta ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes mācībspēku aktīvu un radošu akadēmisko un zinātnisko darbību, stāsta fakultātes pārstāvji.

Konferences plenārsēde 22. aprīlī notiks no plkst. 10 līdz 12, Rīgā, Maritim Park Hotel Riga telpās, Slokas ielā 1.

Konferences plenārsēdi atklās izglītības un zinātnes ministre profesoreTatjana Koķe un RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts. Konferencesplenārsēdē pieredzē par krīzes ietekmi dažādās tautsaimniecības jomāsdalīsies Latvijas Bankas Monetārās politikas nodaļas vadītāja vietnieksUldis Rutkaste, Latvijas Informācijas un telekomunikāciju asociācijasprezidente Signe Bāliņa, Eiropas Izglītības pētījumu foruma vadītāja (European Forum for Entrepreneurship Research) Kārena Vilsone (Karen Wilson) no Lielbritānijas. Paredzēta arī dalībnieku diskusija par pārmaiņām uzņēmējdarbībā un izglītībā.

Savukārt dienas otrajā pusē un pārējā laikā notiks aktīvs darbsparalēlās sekcijās, kurās konferences dalībnieki uzstāsies arjaunākajiem pētījumiem un atklājumiem, kā arī dalīsies pieredzē arklātesošajiem un piedalīsies dažāda veida diskusijās. Paralēlāssekcijas ir sadalītas četrās tematiskās grupās: nacionālā ekonomika unstarptautiskā tirdzniecība; vadība un mārketings; investīcijas,finanses un grāmatvedība; informācijas tehnoloģijas ekonomikā unuzņēmējdarbībā.

Konferenci apmeklēs un ar referātiem uzstāsies zinātnieki un eksperti no vairāk nekā 15 valstīm: Lielbritānijas, Čehijas, Slovākijas, Polijas, Krievijas, Bulgārijas, Nigērijas, Turcijas, Lietuvas, Igaunijas, Latvijas u. c. Kopumā dalību pasākumā pieteikuši vairāk nekā 300 interesenti.

RTU Informācijas centrs

16. aprīlis, 2010 plkst. 10:31