Notiks konference par akadēmisko godīgumu

10. oktobris, 2018

Trešdien, 17. oktobrī, no plkst. 9.00 līdz 17.30 Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1 notiks Erasmus+ projekta «European Network for Academic Integrity» konference «Akadēmiskā godīguma kultūras veidošana izglītībā».

Konferencē piedalīsies vadošie eksperti akadēmiskā godīguma jautājumos no 12 valstīm - Apvienotās Karalistes, Čehijas, Itālijas, Kipras, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Portugāles, Slovākijas, Slovēnijas, Turcijas un Vācijas. Konferences laikā norisināsies galvenā sesija, sekcija «Akadēmiskais godīgums medicīnā», četri semināri, kā arī paneļdiskusija, kurā tiks apspriesti aktuāli jautājumi akadēmiskā godīguma jomā.

Konferences īpašais viesis ir Andrejs Rostovtsevs – brīvprātīgo biedrības «Dissernet» līdzdibinātājs. Šī organizācija aktīvi cīnās pret akadēmiskā godīguma pārkāpumiem zinātniskajos darbos Krievijā.

Rīgas Tehnisko universitāti konferencē ar referātiem pārstāvēs Studiju departamenta direktore Ilze Birzniece un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes dekāna vietniece mācību darbā asociētā profesore Alla Anohina-Naumeca.

Konferenci aicināti apmeklēt augstskolu studenti, akadēmiskais, zinātniskais un administratīvais personāls, skolēni un viņu vecāki, vidusskolu pedagoģiskais un administratīvais personāls, studentu apvienību un valsts institūciju pārstāvji, kā arī ikviens interesents.

Konferences programma

RTU Sabiedrisko attiecību departaments