Notiks forums par izglītības nākotnes perspektīvu

6. janvāris
.
.
Foto: pixabay.com

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz izglītībai veltītu forumu «Izglītības sistēmas mērķis: nākotnes perspektīva», kas janvārī norisināsies trīs diskusiju ciklos – trīs piektdienās no plkst. 9.00 līdz 13.50. 

Foruma mērķis – vienoties par tādu Latvijas izglītības sistēmas mērķi nākamajiem desmit gadiem, lai ceļā uz to ikviens indivīds varētu īstenot savus mērķus un vienlaikus tiktu nodrošināta Latvijas tautsaimniecības attīstība. Līdztekus Latvijas izglītības un citu saistīto nozaru ekspertiem foruma pirmajos divos diskusiju ciklos piedalīsies arī starptautiski eksperti – Treisija Bērnsa no OECD Izglītības pētniecības un inovāciju centra un Petri Haltia no Somijas Izglītības un kultūras ministrijas.

Foruma pirmā diskusija «Indivīda profesionālās attīstības izvēles un tās ietekmējošie aspekti» notiks 17. janvārī Saeimas Baltiešu zālē, Jēkaba ielā 6/8. Tajā iecerēts pārrunāt indivīdu profesionālās attīstības izvēles un to, kā valsts atbalsts ietekmē cilvēku produktivitāti karjeras laikā. 

Foruma otrā diskusija «Valsts ilgtspēja un indivīda profesionālās attīstības izvēļu ietekme uz tautsaimniecību» notiks 24. janvārī RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5. Tajā paredzēta diskusija par indivīdu profesionālo un karjeras attīstības izvēļu ietekmi uz tautsaimniecības attīstību. 

Arī foruma trešā diskusija «Rīcībpolitika – izglītības attīstības pamatnostādnes 2021.–2027. gadam» notiks RTU Zinātniskajā bibliotēkā  31. janvārī. Tajā paredzēts diskutēt par izglītības attīstības pamatnostādnēm 2021.–2027. gadam, sniedzot iespēju gan apspriest plašākus Latvijas izglītības politikas mērķus, gan arī aktuālus tuvākajā laikā veicamus pasākumus.  

Forumam jāpiesakās, aizpildot reģistrācijas anketu.

Dalība pirmajā diskusijā jāpiesaka līdz 8. janvārim, un, lai iekļūtu Saeimā, būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments. Pieteikšanās otrajai diskusijai – līdz 21. janvārim, bet trešajai – līdz 28. janvārim. 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lielas ieinteresētības gadījumā pieteikumu pieņemšanu var pārtraukt pirms minētajiem termiņiem.

Papildu informācijas un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar  foruma organizatori Kristīni Vjaksi (, tel. 28317185). 

Forums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta «Rīgas Tehniskās universitātes efektīvas pārvaldības attīstība» Nr. 8.2.3.0/18/A/012 ietvaros.  

Foruma darba kārtība

Foruma apraksts

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

6. janvāris plkst. 15:42

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_