Notiks DITF gada lielākais pasākums – «Šķērsgriezums 2017»

15. marts, 2017
.
.
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

No 20. līdz 24. martam notiks Rīgas Tehniskās tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studentu pašpārvaldes rīkotais vērienīgākais gada pasākums «Šķērsgriezums 2017», kurā paredzētas lekcijas, datu drošības darbnīca, diskusijas, ekskursijas, kā arī citi pasākumi. 

Pirmdien, 20. martā, plkst. 16.30 Sētas ielā 1, 208. kabinetā norisināsies vieslekciju tūre, kurā uzstāsies pārstāvji no uzņēmumiem «Overly» un «Accenture».

Otrdien, 21. martā, plkst. 16.30 Sētas ielā 1 notiks «Accenture» darbnīca par datu drošību. Pieteikšanās darbnīcai.

Trešdien, 22. martā, plkst. 16.30 Sētas ielā 1, 208. kabinetā notiks diskusiju vakars «IT Veiksmes  formula», kurā piedalīsies uzņēmumu «Scandiweb» un «DraugiemGroup» dalību . Sarunas laikā būs iespēja uzzināt, kā šiem uzņēmumiem veicās to darbības pirmsākumos, ar kādām grūtībām tie saskārās, kā arī uzdot jautājumus.

Ceturtdien, 23. martā, plkst. 16.30 Sētas ielā 1 norisināsies par tradīciju kļuvušais DITF zināšanu pārbaudes erudīcijas konkurss «Tīrasiņu DITF’s». Pieteikšanās konkursam.

Piektdien, 24. martā, plkst. 15 būs iespēja doties ekskursijā uz «Tele2» Shared Service Center, bet plkst. 19 sāksies noslēguma pasākums, kura laikā notiks RTU Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) CUP #4 pusfināla un fināla spēles. Pasākuma norises vieta tiks precizēta. Pieteikties ekskursijai.

Līdz pasākuma «Šķērsgriezums 2017» sākumam iespējams iesūtīt bildes, lai piedalītos fotokonkursā «Caur IT aci».

Papildu informāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu edijs.

Facebook notikums
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. marts, 2017 plkst. 9:47

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi