Notiks atvērto durvju diena ārvalstu studentiem

1. jūlijs, 2020

7. jūlijā plkst. 9.00 tiešsaistē notiks «RTU Open Day 2020», kurai aicināti pievienoties ārzemju studenti, kas apsver iespēju studēt kādā no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studiju programmām. Pasākuma laikā RTU Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta (SSĀSD) pārstāvji sniegs informācija par visu ar studijām saistīto procesu – sākot no pieteikšanās un beidzot ar absolvēšanu.

Atvērto durvju dienas laikā varēs uzzināt, kādas studiju programmas angļu valodā piedāvā RTU, kā elektroniski pieteikties studijām, kādas ir universitātes prasības, kādi pakalpojumi pieejami studentiem, kādi ir imigrācijas nosacījumi, darba, apmaiņas studiju un stipendiju iegūšanas iespējas.

Pasākumā piedalīsies un savā pieredzē dalīsies RTU studenti un absolventi no Šrilankas, sniedzot iespēju interesentiem gūt plašāku informāciju par dažādiem ar studiju procesu, sadzīvi un citām jomām saistītiem jautājumiem.

«RTU Open Day 2020» notiks tiešsaistē «Zoom» platformā, un, lai tajā piedalītos, interesenti aicināti reģistrēties. Šī ir jau trešā atvērto durvju diena ārzemju studentiem, iepriekšējās notika 10. un 18. junijā.

SSĀSD ir RTU struktūrvienība, kas strādā ar RTU ārvalstu studentiem no dažādām pasaules valstīm jau vairāk nekā 25 gadus. RTU studē 3518 studenti no 86 valstīm, viņu vidū ir gan pilna laika, gan apmaiņas studenti. RTU iespējams apgūt 57 studiju programmas angļu valodā.

Plašāka informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments