Notiks akadēmiskajam godīgumam un ētikai veltīts seminārs

11. novembris, 2019
Foto: pixabay.com

12. novembrī plkst. 13.30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks seminārs «Akadēmiskais godīgums un ētika augstākajā izglītībā». To rīko Izglītības un zinātnes ministrija, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Universitāte un LNB.

Seminārā tiks prezentēti rezultāti un secinājumi no 2019. gadā ministrijas veiktās aptaujas par augstākās izglītības iestādēs pēdējo trīs gadu laikā paveikto un nākamo trīs gadu laikā plānoto akadēmiskā godīguma un ētikas jautājumu risināšanai. Seminārā augstskolu pārstāvji dalīsies pieredzē ar labās prakses piemēriem un aktualitātēm nozarē, savukārt praktiskās aktivitātes laikā tiks apzināti nozares problēmjautājumi un definēti akadēmiskā godīguma un ētikas veicināšanas uzstādījumi institucionālā un nacionālā līmenī.

Interesenti semināram aicinātu pieteikties semināram līdz 8. novembrim, aizpildot elektronisko dalībnieka pieteikuma anketu

Semināra mērķauditorija ir augstskolu un koledžu pārvaldības un administrācijas darbinieki, augstskolu SAM 8.2.3. projektu darbinieki, akadēmisko bibliotēku pārstāvji, augstākās izglītības politikas veidotāji un ieinteresēto pušu pārstāvji.

Semināra programma

RTU Sabiedrisko attiecību departaments