Noslēdzies VIAA līdzfinansētais projekts informācijas tehnoloģiju nozarē

2. augusts, 2016

Vasaras nogalē noslēdzies projekts «Student and Academic Staff Mobility within the EEA Grant Scholarship Activity (Information Technology)», kura ietvaros Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji varēja doties studiju un pieredzes apmaiņas braucienos uz Lihtenšteinas Universitāti un Islandes Universitāti, kā arī uzņēma pie sevis abu universitāšu pārstāvjus.

Projekta gaitā students no Datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes (DITF) izstrādāja maģistra darbu Lihtenšteinas Universitātē, un, kā norāda jau pēc atgriešanās Latvijā, iegūtās zināšanas ir pavērušas plašāku redzesloku par to, kāda veida darbu viņš varētu strādāt turpmāk, kā arī devušas ieskatu par Eiropas tirgu kopumā, ne tikai Latvijas kontekstā.

DITF dekāns prof. Jānis Grundspeņķis viesojās Islandes Universitātē, kur divu nedēļu laikā dalījās RTU mācīšanas pieredzē un metodēs ar kolēģiem no Islandes. Tika pārrunātas arī iespējas turpmākai sadarbībai institucionālā līmenī arī ārpus projekta ietvariem, kā arī nostiprināta sadarbība starp abām universitātēm.

Lai uzzinātu, kā veicās kolēģiem, interesenti aicināti apmeklēt seminārus, kurā tiks pastāstīts par Islandes un Lihtenšteinas universitātēs iegūtajām zināšanām. Semināri notiks Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē – 8. augustā plkst. 12.00 sāksies seminārs studentiem, bet 9. augustā plkst. 12.00 – seminārs akadēmiskā personāla pārstāvjiem.

Projektu EEZ/NFI/S/2015/005 «Student and Academic Staff Mobility within the EEA Grant Scholarship Activity (Information Technology)» līdzfinansē Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA).

Plašāku informāciju par projektiem, kas realizēti Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) ietvaros, iespējams iegūt VIAA mājaslapā.

2. augusts, 2016 plkst. 16:08