Norit 51. RTU Studentu zinātniskā un tehniskā konference

27. aprīlis, 2010

Sākot ar šo nedēļu, līdz maijam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norit 51. RTU Studentu zinātniskā un tehniskā konference, kuras laikā RTU studenti prezentē savus zinātniskos darbus 45 nozaru sekcijās. Plānots, ka 13. maijā RTU notiks ap 100 labāko zinātnisko darbu autoru apbalvošana.

27.04.2010.

Šogad ir ievērojami pieaudzis konferences dalībnieku skaits: kopumā konferences laikā studenti nolasīs ap 1000 akadēmiskā gada laikā sagatavotus zinātniskos referātus un iepazīstinās ar pētījumu rezultātiem gan mācībspēku komisiju, gan studiju biedrus. Žūrija katrā konferences sekcijā noteiks labāko darbu autorus, kuri konferences noslēgumā – plenārsēdē –  saņems nelielas pārsteiguma dāvanas un RTU Atzinības rakstus.

51. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēde notiks 13. maijā plkst. 15 RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1. Plenārsēdes laikā ar labākajiem RTU studentiem tiksies RTU zinātņu prorektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

«RTU Studentu zinātniskā un tehniskā konference jau vairāk nekā pus gadsimtu kalpo kā «ieskrējiena celiņš» pretī akadēmiskajai karjerai. Konferences laikā gan paši studenti, gan viņu mācībspēki analizē akadēmiskā gada laikā veiktos pētniecības darbus un kopīgi izveido pirmās studentu zinātniskās publikācijas,» stāsta RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas vadītāja Viktorija Klimko.

Konferences mērķis ir iemācīt studentiem uzstāties, noformulēt pētījumu rezultātus, prezentēt tos klātienē, kā arī publicēt pētījumus studentu zinātnisko rakstu krājumā, kas RTU tiek izdots katru gadu.

51. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences programma.

Apmeklēt studentu konferenci laipni aicināts jebkurš interesents!

RTU Informācijas centrs

27. aprīlis, 2010 plkst. 10:33