Norisināsies seminārs par izgudrojumiem un to aizsardzību

28. maijs, 2010

10. jūnijā plkst. 15.00–17.30 Āzenes ielā 16/20–136. telpā norisināsies seminārs par izgudrojumu radīšanu, to noformēšanu un aizsardzību. Semināru vadīs Videvuds Ārijs Lapsa, kas ir vairāk nekā 80 izgudrojumu autors.

28.05.2010.

Seminārā piedalīties ir aicināts ikviens interesents, taču īpaši gaidīti ir studenti, izgudrotāji, kā arī tie, kas rada jaunas idejas un domā jaunus risinājums. Semināra vadītājs kopā ar dalībniekiem centīsies noskaidrot vai izgudrot ir viegli, kā ideju novest līdz gatavam risinājumam un kā gatavas idejas aizsargāt. Tiks skaidrotas arī atšķirības starp izgudrojumu un atklājumu un kā atšķirt vai ideja ir jauna un inovatīva.

Lai pieteiktu savu dalību seminārā nepieciešams nosūtīt e-pastu uz izgudrotaji @gmail.com vai informēt pa tālr.: 67089178

Semināru organizē CONNECT Latvija un Latvijas Izgudrotāju biedrība.
Semināru atbalsta RTU Studentu parlaments.

Vairāk informācijas:
,