No 1. līdz 3. aprīlim notiks tiešsaistes hakatons «TravelHack 2022»

24. marts, 2022

Līdz 1. aprīlim interesenti aicināti pieteikties dalībai tūrisma un kultūras jomai veltītā tiešsaistes hakatonā «TravelHack 2022». Tā mērķis ir 48h laikā radīt inovatīvu risinājumu prototipus, novērtēt idejas biznesa potenciālu un izveidot starpdisciplināras komandas, kas spēj šīs idejas realizēt dzīvē. Idejas var pieteikt trīs kategorijās – «Radošās industrijas», «Droša ceļošana» un «Ilgtspējīga mobilitāte».

Reģistrācija dalībai hakatonā.

«Šajā nenoteiktības un pandēmijas laikā tūrisma un kultūras nozare saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, tāpēc nepieciešami inovatīvi un radoši risinājumi, lai ikvienam nodrošinātu aizraujošus, drošus un ilgtspējīgus produktus un pakalpojumus. Šī ir iespēja ikvienam dalībniekam atklāt savu radošumu, dalīties ar idejām, iegūt jaunus domu biedrus un prasmes. Kopīgi komandā darbojoties pie kāda no izaicinājumiem, ir iespēja ne tikai paplašināt savu redzesloku, bet, iespējams, arī atrast savu nākotnes aicinājumu!» norāda TravelHack 2022 organizators Kārlis Skuja.

Hakatonā aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu un programmu studenti, lai attīstītu risinājumus, kas uzlabos vai pat mainīs veidus, kā mēs ceļojam un iepazīstam kultūru. Komandām labākus rezultātus palīdzēs sasniegt pieredzējuši biznesa, tehnoloģiju, dizaina,  tūrisma un kultūras jomas eksperti. Komandām būs iespēja cīnīties par 2000 eiro balvu fondu, lai attīstītu ideju pēc hakatona.

Pasākumam var pieteikties jau iepriekš izveidotas komandas, kā arī individuāli. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Tiešsaistes hakatonu sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Rīgas Tehnisko universitāti organizē biedrība «WindHackers», kuras mērķis ir veicināt inovatīvu un tehnoloģijās balstītu ideju veidošanos jauniešu vidē, kā arī apvienot cilvēkus no dažādām nozarēm un sfērām, veicinot starpdisciplināro sadarbību un jaunu uzņēmumu izveidi.

«TravelHack 2022» notiek projektā «Inovāciju granti studentiem», un tiek līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta Nr.1.1.1.3/18/A/007 «Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem».

Papildu informācija Facebook.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments