Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks ar RTU studentiem apspriež Latvijas un ES aktualitātes un vērtības

18. maijs, 2022
Valsts kancelejas pārstāvis un Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks uzrunā RTU studentus.

Valsts kancelejas pārstāvis un Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks viesojas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), lai studējošos iepazīstinātu ar jauniešu iespējām Eiropas Savienībā (ES), sniegtu plašāku redzējumu uz Eiropā un pasaulē notiekošajiem procesiem un uzklausītu studentu viedokļus.

Vieslekcijā «Latvija un Eiropas Savienība» J. Patmalnieks stāstīja par savu pieredzi, strādājot ES un valsts pārvaldē, par studējošo iespējām iesaistīties un līdzdarboties dažādās aktivitātēs, apgūt līderības prasmes un veidot savu karjeru, kā arī citām šobrīd aktuālām tēmām, piemēram, Eiropas Zaļo kursu.

Pēc vieslekcijas studentiem bija iespēja uzdot interesējošos jautājumus, raisoties diskusijai gan par sadarbību ES valstu starpā, gan valodas barjerām, inflāciju un ES struktūrfondu finansējuma sadales principiem. Turpinoties aktīvai sarunai ar studentiem, tika apriesta pat šobrīd notiekošā Pasaules hokeja čempionāta norise.

J. Patmalnieks vairāk nekā 15 gadus ir aktīvi darbojies Saeimā, Eiropas parlamentā un valsts pārvaldē un uzkrājis lielu pieredzi un zināšanu bagāžu, kas palīdz plānot un organizēt dažādus pasākumus ilgtermiņa mērķu sasniegšanai, kā arī risināt sarežģītas krīzes situācijas.

J. Patmalnieka vieslekcija RTU ir daļa no ikgadējās akcijas «Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2022».

Vieslekcija notika RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē.

Jāņa Patmalnieka vieslekcija RTU

RTU Sabiedrisko attiecību departaments