Mājturības skolotāji pulcējas iedvesmas seminārā RTU

24. augusts, 2020
Foto: Vitālijs Vinogradovs

Mājturības pedagogi no dažādām Latvijas skolām pulcējās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitātes rīkotā seminārā «Apģērba – modes – radīšanas tehniskie līdzekļi un radošie eksperimenti», kura mērķis bija sniegt atbalstu jaunu ideju meklējumiem šajā mācību priekšmetā.

Seminārā RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta mācībspēki stāstīja par jaunākajām šūšanas tehnoloģiju iekārtām un to piedāvātajām iespējām, par latviešu tautas tērpa integrāciju mūsdienu apģērbā. Tāpat skolotāji varēja iepazīt dažādas tehnikas, kas izmantojamas, strādājot ar skolēniem, bet modes mākslinieks Dāvids pastāstīja par savu pieredzi, veidojot apģērbus.

Semināra apmeklētāji saņēma RTU izdotu apliecību par tālākizglītību.

Seminārs norisināsies 22. augustā Dizaina tehnoloģiju institūtā.

Seminārs «Apģērba – modes – radīšanas tehniskie līdzekļi un radošie eksperimenti»

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. augusts, 2020 plkst. 15:39