Latvijas vīriešu volejbola čempionātā «RTU/Robežsardzei» sudrabs

16. aprīlis
.
.
Vīriešu volejbola komanda «RTU/Robežsardze» «Credit24» Latvijas vīriešu volejbola čempionātā piekāpās «Jēkabpils Lūšiem», ierindojoties 2. vietā. Foto no «RTU/Robežsardzes» FB arhīva

Vīriešu volejbola komanda «RTU/Robežsardze» ieguvusi 2. vietu «Credit24» Latvijas vīriešu volejbola čempionātā. Uzvaras laurus plūca «RTU/Robežsardzes» sīvākie pretinieki «Jēkabpils Lūši», kas savā laukumā pieveica «RTU/Robežsardzi», jau otro gadu pēc kārtas kļūstot par Latvijas čempioniem. Savukārt bronzu izcīnīja Daugavpils Universitāte. 

«Jēkabpils Lūši» finālsērijas ceturtajā spēlē, kas norisinājās 14. aprīlī, ar rezultātu 3-2 (21:25, 16:25, 26:24, 25:10, 15:10) pārspēja «RTU/Robežsardzi», sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1. 

Jēkabpilieši pārliecinoši zaudēja pirmos divus setus, bet trešajā atspēlējās no 22:23 un bija pārāki ar 26:24. Ceturto setu viņi iesāka ar izrāvienu 8:1 un svinēja drošu uzvaru ar 25:10. Līdz ar to mača liktenis izšķīrās piektajā setā, kurā «RTU/Robežsardze» izvirzījās vadībā ar 2:0, uz ko «Jēkabpils Lūši» atbildēja ar pieciem punktiem, pārņemdami vadību un setā gūdami uzvaru ar 15:10.

«RTU/Robežsardzei»  17 punktus guva Aleksandrs Avdejevs, 16 punktus – Gatis Garklāvs, bet 13 punktus – Armands Āboliņš.

Šis ir jau otrais gads pēc kārtas, kad «RTU/Robežsardzei» «Credit24» Latvijas vīriešu volejbola čempionātā nākas piekāpties «Jēkabpils Lūšiem», ļaujot viņiem kāpt uz čempionātā goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Pirms tam «RTU/Robežsardze» vairākus gadus paši bija ieguvuši Latvijas čempionu titulu. 

Savukārt šogad marta sākumā Baltijas «Credit24» meistarlīgā «RTU/Robežsardze» ierindojās 4. vietā. Pirmās trīs vietas ieņēma Igaunijas volejbola komandas.
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

16. aprīlis plkst. 13:53

Līdzīgi raksti

Ziņas

_