«Latvijas balzams» piešķirs stipendijas tehnisko nozaru studentiem

16. oktobris, 2013

AS «Latvijas balzams» (LB) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu izsludinājis maģistra studiju noslēguma darbu stipendiju konkursu RTU un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem.

Divas stipendijas, 500 latu apmērā katra, ir izveidotas ar mērķi stimulēt interesi par tehnisko nozaru studijām un aktualizēt jautājumus, kas ir būtiski Latvijas ražotājiem.

Stipendiju konkursā var pieteikties RTU un LLU maģistranti ar labām un izcilām sekmēm. Konkursa pirmajā kārtā pretendentiem līdz 1. novembrim jāiesniedz pieteikuma anketa, sekmju izraksts un kopsavilkums par darba saturisko daļu. Balstoties uz iesniegtajiem dokumentiem, LB un universitāšu pārstāvji izvērtēs pretendentus un potenciālos stipendiātus. Otrajā kārtā finālistiem jāizstrādā studiju noslēguma darbs iepriekš izvēlētajā studiju darba tēmā.

Saistībā ar LB izsludināto stipendiju studenti tiek aicināti savos maģistra darbos pievērsties un pētīt kādu no ražotājam aktuālām jomām – jautājumus saistībā ar uzņēmuma ietekmi uz vidi vai jauno produktu stabilitātes pārbaudes metodes, vai arī analizēt produktu portfeli, balstoties uz nākotnes patērētāju vajadzībām.

Papildu informācija.

RTU Informācijas centrs