Konferencē iepazīstinās ar rīkiem uzņēmējdarbības studiju efektivitātes paaugstināšanai

27. augusts, 2021
Foto: pixabay.com

30. augustā plkst. 10.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RT) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) un tiešsaistē platformā «Zoom» notiks pieredzes apmaiņas konference «Teaching through entrepreneurship: Kā padarīt uzņēmējdarbības studijas efektīvas un atraktīvas», kurā visi interesenti tiks iepazīstināti ar efektīviem digitālās un klātienes mācību norises rīkiem uzņēmējdarbības studiju efektivitātes un atraktivitātes palielināšanai.

Konferences programma un reģistrācija dalībai.

Konference tiek rīkota ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projektā «Eiropas uzņēmējdarbības apmācības komūna» (Nr.2018-1-LV01-KA203-046974), kas vērsts uz uzņēmējdarbības metodoloģijas izstrādi, ņemot vērā aktuālo Latvijas, Lielbritānijas, Nīderlandes un Somijas praksi, īpašu uzmanību pievēršot uzņēmējdarbības mācīšanai plaša spektra nozaru studentiem, t.sk. STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija un matemātika) jomās.

Konferencē būs iespējams iepazīties ar projekta dalībnieku pieredzi gan prezentāciju, gan interaktīvu darbnīcu laikā.

Konferences mērķauditorija ir formālās un neformālās izglītības izstrādātāji un īstenotāji, jo projekta rezultātā iegūtā pieredze un radītie mācību programmu izstrādes rīki ir universāli pielietojami dažādu uzņēmējdarbības izglītības programmu īstenošanā.

Konference notiks IEVF, Kalnciema ielā 6, 523. telpā.

RTU IEVF nodrošina augstāko izglītību dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos. Liela uzmanība tiek pievērsta studentu uzņēmējspēju attīstīšanu, sagatavojot ne tikai augsti kvalificētus darba ņēmējus, bet arī darba devējus, kuri ir spējīgi radīt un ieviest dzīvē inovācijas. Papildus akadēmiskajam procesam RTU studentiem tiek piedāvāti arī dažādi atbalsta instrumenti un programmas, kas palīdz attīstīt inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspēju.

RTU nodrošinātā uzņēmējdarbības izglītība ir starptautiski augstu novērtēta. Šogad kā vienīgā no Baltijas augstskolām tā iekļuva starp labākajām 40 augstskolām starptautiskā reitinga «World’s Universities with Real Impact» (WURI) sadaļā, kur tiek vērtēta augstskolu kapacitāte uzņēmējspēju veicināšanā un uzņēmējdarbības vides attīstībā. RTU ierindojusies 31. vietā, uzlabojot savu pērnā gada sniegumu, un šis ir labākais rezultāts ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, jo šajā kategorijā pirmajā piecdesmitniekā nav izdevies iekļūt nevienai citai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas universitātei. Kopumā WURI reitingā RTU ieņem 95. vietu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. augusts, 2021 plkst. 13:32