Karjeras dienas 2008

19. februāris, 2008
.
.

RTU Karjeras dienu laikā plānota uzņēmumu pārstāvju tikšanās ar tehnisko un sociālo zinātņu studentiem, lai prezentētu savu uzņēmumu un informētu studentus par karjeras iespējām un tendencēm pārstāvētās nozares darba tirgū. Tiekoties ar studentiem, darba devējiem būs iespēja gan popularizēt savu uzņēmumu, gan atlasīt labākos studentus, kas pēc studijām varētu veidot savu profesionālo karjeru uzņēmumā.

Šajā gadā kā jauninājums ir plānota diskusija par augstākās izglītības attīstību nākotnē starp uzņēmējiem, augstskolas administrāciju un studentiem, kuras mērķis ir uzzināt pašreizējo studentu sagatavotības līmeni ieejot darba tirgū un apzināt iespējas tuvināt augstāko izglītību reālām darba tirgus prasībām.. Karjeras dienu organizatori vēlas pievērst augstskolas administrācijas uzmanību darba tirgus aktualitātēm un nākotnes attīstības tendencēm, tādējādi paaugstinot absolventu konkurētspēju. Savukārt, no uzņēmējiem tiek sagaidīti ierosinājumi par iespējamo sadarbību, lai nodrošinātu studentus jau mācību laikā ar informāciju par nozares aktualitātēm.

 RTU Karjeras dienu-2008 dalībnieki 176.13 Kb
RTU Karjeras dienu-2008 prezentāciju saraksts RTU Karjeras dienu-2008 prezentāciju saraksts 201.90 Kb

Sīkāka informācija par dalību šajā pasākumā iegūstama, sazinoties ar projekta koordinatori Jolantu Priedi, tālr. 29193377; e-pasts .

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

19. februāris, 2008 plkst. 20:24

Līdzīgi raksti

Ziņas

_