Kampaņā Latvijas skolēnus aicina mācīties būvniecību

9. janvāris, 2018

Aicinot skolēnus savu nākotnes karjeru saistīt ar būvniecību, no janvāra līdz maijam Latvijas skolās notiek kampaņa «Mācies būvniecību!».  Tās laikā būvniecības profesionāļi — arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēki un absolventi — skolēniem stāstīs par savu darba pieredzi, mērķauditorijai piedāvājot arī informatīvu bukletu «Aizraujoša profesija — būvnieks».

Kampaņas sociālais mērķis ir skolēniem radīt priekšstatu par labas prakses piemēriem būvniecības nozarē, popularizēt mācības profesionālās izglītības iestādēs un studiju iespējas augstskolās – RTU un Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) - un koledžās, tā iedvesmojot jauniešus darbam būvniecībā.

Kampaņa Latvijas skolās norisinās jau trešo gadu, un tās laikā drukātā un elektroniskā versijā tiek piedāvāts arī buklets «Aizraujoša profesija – būvnieks», kurā atraktīvos stāstījumos ar praktisko pieredzi dalās gan jauni, gan pieredzējuši būvniecības profesionāļi – inženieri, projektētāji, būvdarbu vadītāji, koka būvnieki un restauratori, kuri piedalījušies lielāko un labāko Latvijas ēku būvniecībā.

Kampaņu organizē biedrība «Building Design and Construction Council» (BDCC) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, RTU, LLU, Rīgas domes Īpašuma departamentu un biedrību «Zaļās mājas».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

9. janvāris, 2018 plkst. 17:34