Jaunie arhitekti saņems diplomus un tiks sveikti izlaidumā tiešsaistē

28. februāris, 2021
Pagājušajā gadā profesora Ivara Strautmaņa balvu ieguva Arhitektūras fakultātes diplomande Elza Taube (pirmā no kreisās). Foto Elza kopā ar fakultātes zinātņu prodekāni Sandru Treiju.

Pirmdien, 1. martā, plkst. 18.00 pirmoreiz Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes (AF) vēsturē maģistra studiju absolventu izlaidums notiks tiešsaistē, Zoom platformā. Izlaidumā paziņos un sveiks arī profesora Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendijas šā gada laureātu.

Šogad RTU maģistra diplomu un arhitekta kvalifikāciju iegūst 30 AF absolventi. Viņu rokrakstu un paveikto ikviens interesents varēs iepazīt jaunākajā diplomprojektu gadagrāmatā, kuras atvēršanas svētki notiks vienlaikus ar jauno arhitektu izlaidumu. Izlaiduma viesi varēs doties arī pastaigā pa virtuālo diplomprojektu izstādi, kurai šogad dots laikam atbilstošs nosaukums «Distance».

Viens no AF diplomandiem saņems arī ilggadējā RTU profesora Ivara Strautmaņa (1932–2017) Latvijas reģionālās arhitektūras prēmiju, ko AF piešķir kopš 2013. gada. Prēmijas mērķis ir veicināt kopējo harmoniju Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā un mudināt topošos arhitektus vairāk domāt par piedāvāto paņēmienu klāstu gan plānojumu, gan arhitektūras formālo risinājumu veidošanā Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībai.

Pievienoties jauno arhitektu virtuālajam izlaidumam varēs ikviens, izmantojot saiti https://rtucloud1.zoom.us/j/96473447822 (Meeting ID: 964 7344 7822)

Informācija par izlaidumu – arī Facebook

RTU Sabiedrisko attiecību departaments