Izveidots jaunais RTU Maģistra līmeņa studiju katalogs

22. decembris, 2017

Ir izveidots jaunais Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Maģistra līmeņa studiju katalogs 2018./2019. studiju gadam. Katalogs domāts kā informatīvs materiāls tiem, kurus interesē tālākas studijas maģistrantūrā, – esošajiem un topošajiem RTU studentiem, lai viņi gūtu priekšstatu par RTU deviņu fakultāšu piedāvātajām studiju programmām, atsevišķām studiju programmām RTU Rīgas Biznesa skolā un «Baltech» studiju centrā, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm.

Katalogā iekļauta informācija gan par pilna laika maģistra līmeņa studiju programmām, gan neklātienes un vakara studijām RTU. Tāpat katalogā var iepazīties ar uzņemšanas kārtību, RTU stipendijām, pētniecību ārvalstīs, kā arī RTU Doktorantūras skolu.

Maģistra līmeņa studiju katalogu sagatavojis Sabiedrisko attiecību departaments, un tas ir apskatāms digitālajā versijā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. decembris, 2017 plkst. 9:23