Izstādē «Skola 2018» nedēļas nogalē var iepazīt RTU studiju piedāvājumu

23. februāris, 2018
Foto: RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) plašo studiju piedāvājumu tās deviņās fakultātēs nedēļas nogalē var iepazīties izstādē «Skola 2018», kas starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, apmeklētājiem būs atvērta līdz svētdienai, 25. februārim.

RTU izstādē pārstāv studenti un mācībspēki no visām deviņām fakultātēm, RTU Rīgas Biznesa skolas, kā arī RTU Inženierzinātņu vidusskolas pārstāvji. Apmeklētāji var uzzināt par studiju iespējām, stipendijām, apmaiņas programmām, dienesta viesnīcām, ārpusstudiju dzīvi un daudziem citiem jautājumiem.

Izstādes apmeklētājiem ir iespēja vērot arī dažādus eksperimentus, darboties lodēšanas darbnīcā un RTU «Latvenergo» radošajā laboratorijā, kā arī vērot uzņēmuma «Dronity» dronu paraugdemonstrējumus.

Izstādes atklāšana notika 23. februāra rītā, un tajā apmeklētājus uzrunāja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes rektori, kā arī izstādes rīkotāji. Atklāšanā apmeklētājus priecēja RTU karsējkomandas priekšnesums.

Izglītībai veltītā izstāde «Skola 2018» norisināsies no 23. līdz 25. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8. Izstāde būs atvērta 23. un 24. februārī no plkst. 10 līdz 18 un 25. februārī no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Izstāde «Skola 2019»

RTU Sabiedrisko attiecību departaments