Izstādē «Furniture & Design Isle 2022» Ķīpsalā varēs apskatīties arī RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentu darbus

3. novembris
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu radītos dizaina produktus būs iespējams apskatīties tradicionālajā starptautiskajā mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstādē «Furniture & Design Isle 2022», kuras laikā studentu labākie darbi tiks vērtēti Latvijas Dizaineru savienības (LSD) rīkotajā konkursā «Dizaina arēna 2022». Izstāde notiks no 4. līdz 6. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. 

Šogad RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes DTI izstādes stendā varēs aplūkot 26 dažādus dizaina produktus – apģērbu kolekcijas, mēbeles, interjera aksesuārus, dažādus dizaina pētniecības un interjera projektus, ko radījuši DTI studenti un diplomandi. DTI prioritāte ir dizaina pētniecība un ilgtspējīga attīstība, nodrošinot inovatīvu dizaina produktu izstrādi un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

LDS konkursā «Dizaina arēna 2022»būs iespējams aplūkot labākos profesionāļu, skolu un augstskolu darbus, kas tiks vērtēti trīs funkcionālo risinājumu jomu – lietu, vides un saziņas dizainā, kā arī  dizaina pētniecības – kategorijās.

Izstādē «Furniture & Design Isle 2022» vienuviet būs aplūkojamas jaunākās mēbeļu, dizaina un gaismas ķermeņu kolekcijas no dažādām valstīm, kā arī oriģināli interjera elementi, kādus nav iespējams atrast veikalos. Izstādes laikā norisināsies nozares aktualitātes un semināri, konsultācijas ar interjera dizaineriem un citiem speciālistiem.

Informācija par izstādi.

Informācija par RTU Dizaina tehnoloģiju institūtu Facebook un Instagram

Informācija par DTI studiju programmu «Materiālu tehnoloģija un dizains»

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. novembris plkst. 10:40

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi