Izsludināts sporta stipendiju konkurss

23. septembris, 2013

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi izsludina sporta stipendiju konkursu.

Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandās.

Stipendijām var pieteikties sportisti (Latvijas izlašu dalībnieki), kuri sekmīgi studē Latvijā akreditētā augstākās izglītības iestādē budžeta vai maksas lincencētā, pilna vai nepilna laika studiju programmā un kuru studiju ilgums nepārsniedz studiju programmas apguvei paredzēto laika periodu, un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautisko sporta federāciju ģenerālās asociācijas biedri vai ir atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā.

Vairāk informāciju par stipendiju konkursu skatīt nolikumā un, lai pieteiktu savu dalību, lūgums aizpildīt stipendiju konkursa pieteikuma anketu līdz šā gada 1. oktobrim. Iesniegt to Latvijas Sporta federāciju padomē.

RTU Sporta klubs

23. septembris, 2013 plkst. 12:39