Iznācis žurnāls zinātniekiem un uzņēmējiem «Innovation»

29. novembris, 2017

Jaunais žurnāls zinātniekiem un uzņēmējiem par tehnoloģiju pārnesi «Innovation» pieejams bezmaksas drukātā un elektroniskā veidā latviešu un angļu valodā.
Fotogalerija

Drukātā formātā jaunais žurnāls pieejams Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) klientu apkalpošanas nodaļās, inkubatoros un pārstāvniecībās ārvalstīs. Savukārt elektroniskā formātā tas pieejams rtu.lv/innovation un Facebook lapā MagazineInnovation.

Žurnālu «Innovation» izdod RTU un LIAA ar mērķi parādīt zinātnisko atklājumu komercializācijas veiksmes stāstus, izpētīt pētnieku un uzņēmumu vēlēšanos un spēju sarunāties, iedvesmot sadarbībai tos, kuri līdz šim ir baidījušies. Ar žurnāla palīdzību RTU un LIAA vēlas radīt vienotu informācijas platformu Latvijā, veicināt pētniecības organizāciju un industrijas sadarbību, izpratni par tehnoloģiju pārnesi un palielināt zinātnes un augstskolu ieguldījumu tautsaimniecībā. Tāpēc žurnāls dalās ne tikai ar RTU pētnieku idejām un zinātniskiem atklājumiem, bet arī ar citu pētniecības organizāciju veiksmes stāstiem, ar uzņēmumu sasniegumiem, ar spožām jaunuzņēmumu idejām.

Fotogalerijā ieskats žurnāla «Innovation» atklāšanas pasākumā un diskusijā «Industrijas un zinātnes sadarbības vērtība», kurā piedalījās RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, LIAA direktors Andris Ozols, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, LMT prezidents Juris Binde, RTU profesore Elīna Gaile-Sarkane, jaunuzņēmuma «Alternative Plants» līdzdibinātājs Mārtiņš Borodušķis.

Žurnāla latviešu valodas un angļu valodas versija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. novembris, 2017 plkst. 16:55