Iznācis jaunais RTU Bakalaura un koledžas līmeņa studiju katalogs

17. oktobris, 2017

Ir iznācis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bakalaura un koledžas līmeņa studiju katalogs 2018./2019. studiju gadam. Katalogs domāts kā informatīvs materiāls vidusskolēniem – topošajiem RTU studentiem, lai viņi gūtu priekšstatu par RTU deviņu fakultāšu piedāvātajām studiju programmām un ārpusstudiju aktivitātēm. Pamatstudiju katalogu sagatavojis RTU Sabiedrisko attiecību departaments (SAD), un to var apskatīt elektroniski, kā arī saņemt, sazinoties ar SAD.

Katalogā iekļauta informācija gan par pilna laika pamatstudiju programmām, gan nepilna laika studijām RTU. Tāpat topošie studenti katalogā var iepazīties ar uzņemšanas kārtību — kā kļūt par RTU studentu –, kā arī uzzināt, kā, pretendējot uz budžeta vietām, aprēķināt savu rangu.

Izdevumā atrodama arī informācija par RTU sagatavošanas kursiem, kredītiem un RTU Attīstības fonda piedāvātajām stipendijām, kā arī Karjeras centru un RTU organizētajiem pasākumiem skolēniem. Tāpat var uzzināt par iespēju darboties Studentu parlamentā un fakultāšu interešu klubos, kā arī lasāms par RTU studentu dienesta viesnīcu piedāvājumu un iespējām ārpus studijām piedalīties RTU kultūras un sporta dzīvē.

Katalogi domāti visiem RTU darbiniekiem un studentiem, lai par RTU studiju iespējām un sadzīves jautājumiem informētu pēc iespējas plašāku potenciālo studentu loku.

RTU Bakalaura un koledžas līmeņa studiju katalogus var saņemt, iepriekš sazinoties ar RTU SAD Studējošo piesaistes nodaļas projektu vadītāju Santu Kazuli (67089891 vai ).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. oktobris, 2017 plkst. 9:26