Izdots mācību līdzeklis, kas palīdz jauniešiem prakses vai darba vietas meklēšanā

9. septembris, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs izveidojis mācību līdzekli «No sludinājuma līdz pirmajai darba dienai», kas palīdz jauniešiem prakses vai darba vietas meklēšanā.

Mācību līdzeklis tapis, iedvesmojoties no Dānijas Tehnoloģiskās universitātes Karjeras centra kolēģiem. Idejas autore ir RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas psiholoģe Viktorija Gaina. Izstrādi atbalstīja Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas kolēģes Una Vorma, Eva Patmalniece, Lelde Saleniece, Lauma Simona Vēvere, Gundega Selga Horste un Linda Madelāne.

«Kādu CV sūtīt darba devējam, lai nokļūtu kārotajā darba vietā?» . Šādu jautājumu RTU karjeras konsultanti saņem bieži. Lai ceļš līdz pirmajai darba dienai būtu tiešām efektīvs, RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa piedāvā domāt plašāk. Balstoties uz vairāku gadu pieredzi, strādājot ar Latvijas un ārzemju uzņēmumiem un konsultējot jauniešus, ir izveidota darba burtnīca ar praktiskiem uzdevumiem un karjeras atbalsta speciālistu ieteikumiem. Tie palīdzēs analizēt iegūto pieredzi, pilnveidot savu CV un motivācijas vēstuli, veiksmīgāk sagatavoties darba intervijai un iegūt vēlamo prakses vai darba vietu. Lai sasniegtu rezultātu, mācību līdzekļa autori iesaka soli pa solim iziet cauri visiem uzdevumiem un ieteikumiem.

Mācību līdzeklis ir pieejams elektroniski latviešu un angļu valodās. Drukātā formātā materiālu var iegūt RTU Studentu servisā, Āzenes ielā 6. Mācību gada laikā studentiem tiks rīkoti arī  īpaši semināri.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

9. septembris, 2019 plkst. 9:42