Izcilākos absolventus aicina pieteikt RTU Zelta fonda izlasei

6. jūnijs, 2017
.
.
Foto: Rihards Lonskis

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs līdz 1. jūlijam aicina RTU studiju programmu direktorus pieteikt izcilākos topošos RTU absolventus 2016./2017. akadēmiskā studiju gada ziemas un pavasara semestra RTU Zelta fonda izlasei.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru. RTU Zelta fonds izveidots 2010. gadā, un šobrīd tajā ir iekļauti jau 564 RTU absolventi.

Absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā, kuru saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi. Iepriekšējā semestrī Zelta fonda izlasē tika iekļauti 89 no studiju programmu direktoru izvirzītajiem 159 absolventiem. 

Topošo absolventu pieteikšana RTU Zelta fonda izlasei notiek līdz 1. jūlijam, sūtot e-pastu uz vai zvanot 67089025.

RTU Zelta fonds

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

6. jūnijs, 2017 plkst. 9:16

Līdzīgi raksti

Ziņas

_