Īsi pirms akadēmiskā studiju gada sākuma jaunos studentus tiešsaistē aicina iepazīt RTU

31. augusts, 2020
.
.
.

Piektdien, 11. septembrī, plkst. 14.00 jaunie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties tiešsaistes pasākumam «Startēšu RTU», kurā varēs gūt informāciju par dažādiem ar studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām, ārpusstudiju un citām aktivitātēm saistītiem jautājumiem, studējot RTU.

Tiešraide notiks no Ķīpsalas Zinātniskās bibliotēkas, norisināsies no plkst. 14.00 līdz pat 17.00 un tajā piedalīsies dažādu RTU struktūrvienību, arī RTU Studentu parlamenta (SP) pārstāvji, stāstot par sevis pārstāvēto jomu. Atvērtajai Zoom konferencei varēs pieslēgties caur kopīgoto saiti, kas būs pieejama drīzumā!

Pasākums ir tradicionālo iezvanīšanas svētku, kas ik gadu notiek pirmajā studiju gada dienā Ķīpsalā, tradīcijas papildinājums. Pasākuma saturs un mērķis ir sniegt jaunajiem studentiem daudzpusīgu informāciju, kas būs noderīga, uzsākot studijas RTU.

Programma:

 • 14.00 RTU Studiju prorektora profesora Ulda Sukovska uzruna jaunajiem studentiem.
 • 14.05 «RTU un Ķīpsalas studentu pilsētiņas infrastruktūra» RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra vadītāja Ilze Gudro.
 • 14.20 «Studiju process RTU». RTU Studiju departamenta direktore izglītības jomā Ilze Birzniece.
 • 14.35 «RTU Studentu servisa darbība un pakalpojumi». RTU Studentu servisa psiholoģe Viktorija Gaina.
 • 14.50 «RTU Kultūras centra iespējas studentiem». RTU Kultūras centra vadītāja Asja Visocka.

  Pārtraukums
   
 • 15.45 «RTU Sporta centra sniegtās iespējas studentiem nodarboties ar sportu profesionālā un hobija līmenī, pieejamais finansiālais atbalsts». RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis.
 • 16.00 «Dizaina fabrika – inovāciju un uzņēmējdarbības platforma un prototipēšanas darbnīca». Dizaina fabrikas vadītājs Kristens Raščevskis.
 • 16.15 «Tīklošanās jeb networking – kā tā var palīdzēt studijās un ārpus tām?» Raivo Kalderauskis, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes lektors.
 • 16.45 «RTU Studentu parlamenta aktivitātes, studentu iespējas iesaistīties augstskolas darbībā – jautājumu un atbilžu formā». RTU SP prezidente Lāsma Reisa un RTU SP viceprezidents Mārtiņš Arājs.
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

31. augusts, 2020 plkst. 13:25

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi