Ilze Gudro saņem apbalvojumu par dizaina veicināšanu

9. jūlijs, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra vadītāja un Materiāzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina un materiālu tehnoloģiju katedras docente Ilze Gudro saņēmusi konkursa–foruma «Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā» balvu «Par ieguldījumu. Sieviete – dizaina veicinātāja 2019».

Foruma «Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā» mērķis ir sabiedrību iedvesmot ar veiksmes stāstiem, kuru autores ir aktīvas, radošas personības – līderes, kuru enerģija un spēki tiek veltīti sabiedriski nozīmīgu notikumu veicināšanai arhitektūrā, būvniecībā un dizainā.

Konkursam ir sešas nominācijas: Sieviete – arhitektūras pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – būvniecības pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – dizaina pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – arhitekte; Sieviete – būvniece; Sieviete – dizainere. Tāpat tiek sveiktas profesionāles par ieguldījumu šajās jomās un to attīstības veicināšanu.

Konkurss, kura apbalvošanas ceremonija notika 8. jūlijā, šogad norisinājās ceturto gadu pēc kārtas. Apbalvojuma pretendentes varēja pieteikt jebkura fiziska vai juridiska persona, un pieteikumus vērtēja konkursa žūrija. Konkursu rīko biedrība «Building Design and Construction Council» (BDCC).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

9. jūlijs, 2020 plkst. 12:28