Ievēlēta jauna RTU Studentu parlamenta valde

25. maijs, 2020

Par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamenta (SP) prezidenti uz diviem gadiem kļuvusi Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studente Lāsma Līga Reisa. Līdz šim viņa vadīja RTU SP International Students' Council, rūpējoties par ārzemju studentu pārstāvniecības interesēm RTU.

Viceprezidenta pienākumus turpmāk pildīs Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Mārtiņš Arājs. Viņš 2017./2018. akadēmiskajā studiju gadā bija BIF studentu pašpārvaldes vadītājs.

Pārmaiņas ieviestas arī līdzšinējā nodaļu struktūrā – Kultūras un sporta nodaļa ir sadalīta divās atsevišķās nodaļās. Kultūras nodaļas vadību pārņēmis Mārtiņš Garolis no Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF), bet, bet Sporta dzīves aktivitātes koordinēs BIF students Māris Žugs.

Par Ārējo sakaru nodaļas vadītāju kļuvusi Aneta Tarasova (IEVF), Mārketinga nodaļa strādās Viestarda Venta Litavnieka (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte - MTAF) vadībā, Sabiedrisko attiecību nodaļu vadīs Oskars Šēlis (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte), Helēna Elza Smilgaine (IEVF) ievēlēta par Studiju nodaļas vadītāju, Vides un infrastruktūras nodaļas virsvadība tikusi Krišjānim Brūnajam (IEVF), bet Zinātnes un inovāciju nodaļas vadītājas pienākumi deleģēti Simonai Grantai (MTAF).

RTU SP valdes vēlēšanas bija plānotas jau aprīlī, taču valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ tika pārceltas uz 23. maiju un notika nevis kā ierasts klātienē, bet tiešsaistē.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

25. maijs, 2020 plkst. 14:49