Euromonitor International datubāzes Passport GMID informatīvais seminārs

6. novembris, 2012

RTU Zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Euromonitor International 2012. gada 7. novembrī organizē Passport GMID (Global Market Information Database) bezmaksas informatīvo semināru.

Passport GMID ir kompānijas Euromonitor International tiešsaistes informācijas sistēma, kas atbalsta studijas un pētniecību dažādās zinātņu jomās – starptautiskajā biznesā un mārketingā, ekonomikā, starptautiskajās attiecības, tūrismā, sociālajās zinātnēs.

Passport GMID satur:

• 10 miljonus starptautiski salīdzināmu statistiku;
  • 17 000 tirgus ziņojumus;
  • informāciju par rūpniecības tendencēm, patērētāju vajadzībām, tūkstošiem avotus, kas piedāvā informāciju tālākai pētniecībai;
  • dažādas datu analīzes funkcijas;
  • prognozes.

Semināra norises vieta:
RTU Zinātniskās bibliotēkas centrālā ēka Konferenču zāle (Ķīpsalas ielā 10, 3. stāvā).

Semināra norises laiks:
2012. gada 7. novembris plkst. 16–17.

Seminārs paredzēts:
IEVF un RBS akadēmiskajam personālam, doktorantiem, studentiem un citiem interesentiem.

Semināra darba valodas:
angļu/krievu (Prezentācija notiks angļu valodā, Euromonitor International pārstāvis Robertas Lapušinskis pārvalda arī krievu valodu.)

Dalība seminārā ir bezmaksas.

6. novembris, 2012 plkst. 11:11